Výrobcovia

G96 Wood sniper

Váha: 3 240 g
Dĺžka: 1 150 mm
Farba: čierna + drevo
Pohon: CO2
Výrobca: G&G

Viac detailov


394,30 € s DPH

GGS-G96-CO2-WNB-NCM

G&G

Posledné kusy

1-2 týždne

Pozor: Posledné kusy!

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 9 vernostných bodov (v hodnote 9,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]655
Dĺžka zbrane [mm]1 150
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
Farbačierna a drevo
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks29
Materiálkov+drevo+ABS plast
OznačenieG96 Wood sniper
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneCO2
Úsťová rýchlosť [FPS]410
Váha [g]3 240
VýrobcaG&G

Telo zbrane s pažbou je vyrobené z prírodného lakovaného dreva. Na konci pažby sa nachádza protišmyková guma. Ostatné diely sú vyrobené z kovu. Na zbrani sa nachádza 22 RIS lišta. Je možnosť na ňu upevniť rôzne optické zariadenie. Prístup k Hop-up je veľmi jednoduchý. Vedľa páčky na nabíjanie sa nachádza poistka na uvoľnenie zásobníka. Zbraň má úsťovú rýchlosť 410 FPS a je poháňaná CO2 bombičkami. Miesto na umiestnenie bombičky sa nachádza v zásobníku. Zbraň má kovový zásobník typu Low-Cap s kapacitou 29 BB-čiek.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa