Výrobcovia

HK416D CQB

Dĺžka: 703-785 mm
Váha: 2 990 g
Pohon: green gas
Výrobca: VFC / Umarex

Viac detailov


552,76 € s DPH

2.5981X

Umarex

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 13 vernostných bodov (v hodnote 13,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]290
Dĺžka zbrane [mm]703 - 785
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks32
Materiálkov+ABS plast
OznačenieHK416D CQB
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]320
Váha [g]2 610
VýrobcaUmarex

Zbraň je vyrobená s vysokým dôrazom na detail. Telo zbrane, predpažbie, RIS lišta sú vyrobené z kovu aj a väčšina menších prvkov sú vyrobené z kovu, zatiaľ čo ako pištoľová rúčka a pažba sú vyrobené z ABS plastu. Pištoľová rúčka má ergonomický protišmykový povrch má k dispozícií úložný priestor napríklad na batériu CR123A. Zbraň má nastaviteľnú teleskopickú pažbu typu SF je ukončená protišmykovou gumou. Zbraň je poháňaná Green Gas-om, nádrž na plyn sa nachádza v zásobníku. Zbraň má systém Blow-Back. Hlaveň je zakončená 14 milimetrovým ľavotočivým Flash-Hiderom. Zbraň HK416D CQB je ideálnou alternatívou amerických zbraní M4.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa