Výrobcovia

WE-888C

Dĺžka: 570 - 670 mm
Váha:  2 795 g
Pohon: Green Gas
Výrobca: WE

Viac detailov


359,38 € s DPH

WE-GP704

WE

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 vernostných bodov (v hodnote 8,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka zbrane [mm]570-670
Druh zásobníkaZásobník typu Real-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ABS plast
OznačenieWE-888C
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]360
Váha [g]2 795
VýrobcaWE

Zbraň je vyrobená z kovu a ABS plastu. Zbraň bola vyrobená s dôrazom na tie najmenšie detaily. Vonkajšia hlaveň a predpažbie sú vyrobené z kovu. Pištoľová rúčka a pažba sú vyrobené z ABS plastu. Pištoľová rúčka je ergonomického tvaru a má protišmykový povrch. Zbraň je vybavená dlhou 22 mm RIS lištou, môžeme na ňu upevniť rôzne optické zariadenia alebo svietidlá. Zbraň má systém Blow-Back. Zbraň je vybavená Bolt Catch-om vypúšťačom záveru. Zbraň je poháňaná Green Gas-om. Nádržka na Green Gas sa nachádza v zásobníku. Zbraň má 14 mm ľavotočivý Flash-hider. Zbraň obsahuje kovový zásobníky typu Real-Cap s kapacitou 30 BB-čiek. Úsťová rýchlosť zbrane je 360 FPS. Zbraň má teleskopickú výsuvnú pažbu. Zbraň má nastaviteľné mieridlá. K zbrani je dodávaná plnička na zásobníky.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa