Výrobcovia

WE Open Bolt - tan

Dĺžka: 770 - 855 mm
Váha: 3 326 g
Pohon: Green Gas
Výrobca: WE

Viac detailov


378,32 € s DPH

WE-OB-416-TAN

WE

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 9 vernostných bodov (v hodnote 9,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka zbrane [mm]770 - 855
Druh zásobníkaZásobník typu Real-Cap
Farbatan
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ ABS plast+oceľ
OznačenieWE Open Bolt
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]410
Váha [g]3 326
VýrobcaWE

Zbraň je vyrobená z kovu a z kvalitného ABS plastového polyméru. Telo zbrane, RIS lišty, zásobník, flash hider a drobné časti sú vyrobené z kovu. Pištoľová rúčka a pažba sú vyrobené z ABS plastu. Na zbrani sa nachádzajú nastaviteľné mieridlá a očko na pripojenie popruhu. Zbraň má nastaviteľnú teleskopickú pažbu. Zbraň je poháňaná Green Gasom, nádržka na plyn sa nachádza v zásobníku, zásobník typu real-cap s kapacitou 30 BB-čiek je súčasťou balenia. Zbraň má systém Blow-back, dodáva zbrani väčší realizmus.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie dieli a dieli príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa