Výrobcovia

MSK s pažbou FS

Váha: 3 430 g
Dĺžka: 910 - 930 mm
Farba: čierna
Výrobca: WE

Viac detailov


427,73 € s DPH

EG282

WE

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 10 vernostných bodov (v hodnote 10,00 €).


BatériaNIE je súčasťou balenia
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]400
Dĺžka zbrane [mm]910 - 990
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
Ložiská8 mm
Materiálkov+ABS plast
OznačenieMSK s pažbou FS
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]390
Váha [g]3 430
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaWE

Pištoľová rúčka a zásobník sú z ABS plastu, potom všetky ostatné časti sú vyrobené z kovu ako napríklad predpažbie alebo vonkajšia hlaveň. Na zbrani sa nachádza dlhá 22 mm RIS lišta. Umožňuje montáž akýchkoľvek optických alebo svetelných zariadení. Na zbrani sa nachádzajú dve posuvné predné aj zadné mieridlá. Na konci pažby sa nachádza protišmyková guma a očko popruhu. Zbraň má sklopnú pažbu. Štandardný Flash Hider má 14 mm ľavý závit. Zbraň má úsťovú rýchlosť 390 FPS. Zbraň sa dodáva s plastovým zásobníkom typu P-MAG s kapacitou 300 BB-čiek. Miesto na uloženie batérie sa nachádza v teleskopickej pažbe typu SF charakteristickej pre M4/M16. Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa