Výrobcovia

EGL-L85-A1

Váha: 3 200 g
Dĺžka: 760 mm
Výrobca: G&G

Viac detailov


360,75 € s DPH

TGL-L85-A1-BBB-NCM

G&G

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 9 vernostných bodov (v hodnote 9,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]510
Dĺžka zbrane [mm]760
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks450
Materiálkov+ABS plast
OznačenieEGL-L85-A1
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]350
Verzia mechaboxu3 200
VýrobcaG&G

Zbraň bola vyrobená z kovu a z ABS plastu, rovnako ako originál bola vybavená pažbou s pogumovaným, protišmykovým koncom. Zbraň je výborná na stredné a dlhé vzdialenosti. Na zbrani sa nachádza RIS lišta, je možnosť na ňu upevniť rôzne príslušenstvo. Mechabox je vybavený 8 mm ložiskami, zosilnenou hlavou piestu, a tryskou. Zbraň má predĺženú hlavu valca s piestom.  V pištoľovej rúčke sa nachádza úložný priestor na uloženie náhradných batérií alebo náradia. Zbraň má systém Blow-Back a na každej zbrani je vyrazené sériové číslo. Zbraň je dodávaná so zásobníkom Hi-Cap s kapacitou 450 BB-čiek. Zbraň obsahuje držadlo s integrovaným mieridlom.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa