Výrobcovia

M92 A1 Tactical AEP

Váha: 570 g (bez tlmiča)
Dĺžka: 219 / 350 mm
Výrobca: Umarex

Viac detailov


84,19 € s DPH

AZ15521

Umarex

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Dĺžka vnútornej hlavne[mm]125
Dĺžka zbrane [mm]219
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-UpÁNO
Kapacita zásobníka v ks30
MateriálABS plast
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]~200
Váha [g]590
VýrobcaUmarex

Zbraň je vyrobená z kovu a ABS plastu. Záver, vnútorný mechanizmus, spúšť a tlmič sú vyrobené z kovu. Skelet, pištoľová rúčka a zásobník typu Low-Cap s kapacitou 30 BB-čiek sú vyrobené z ABS plastu. Na zbrani sa nachádza poistka a prepínač streľby po obidvoch stranách. Zbraň môže strieľať jednotlivo alebo dávkami. Na zbrani pod hlavňou sa nachádza 22 mm RIS lišta, slúži na upevnenie rôzneho príslušenstva. Zbraň je poháňaná vstavanou batériou 300 mAh 7,2 V, nachádza sa v pištoľovej rúčke. K zbrani je dodávaná nabíjačka. Závit 14mm CCW.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie dieli a dieli príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa