Výrobcovia

MSK GBB - TAN

Váha: 3 035 g
Dĺžka: 700 - 930 mm
Farba: TAN
Pohon: green gas
Výrobca: WE

Viac detailov


427,08 € s DPH

WE-GG251-TAN

WE

Posledné kusy

1-2 týždne

Pozor: Posledné kusy!

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 10 vernostných bodov (v hodnote 10,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]400
Dĺžka zbrane [mm]700-930
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaTAN
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ABS plast
OznačenieMSK GBB - tan
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]410
Váha [g]3035
VýrobcaWE

Pištoľová rúčka a zásobník sú z ABS plastu, potom všetky ostatné časti sú vyrobené z kovu ako napríklad predpažbie alebo vonkajšia hlaveň. Na zbrani sa nachádza dlhá 22 mm RIS lišta. Umožňuje montáž akýchkoľvek optických alebo svetelných zariadení. Na zbrani sa nachádzajú dve posuvné predné aj zadné mieridlá. Na konci pažby sa nachádza protišmyková guma. Zbraň má sklopnú pažbu. Štandardný Flash Hider má 14 mm ľavý závit. Zbraň je vybavená Bolt Catch-om – vypúšťačom záveru. Zbraň má úsťovú rýchlosť 410 FPS. Zbraň má realistický Blowback. Zbraň sa dodáva s plastovým zásobníkom typu P-MAG s kapacitou 30 BB-čiek.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa