Výrobcovia

HK416C - GBB

Materiál: kov a ABS plast
Kapacita zásobníka: 22 BB-čiek
Dĺžka: 575 - 675 mm
Váha: 2 900 g
Rýchlosť: 350 FPS
Pohon: Green Gas
Výrobca: Umarex / VFC

Viac detailov


344,09 € s DPH

2.5953X

Umarex

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 vernostných bodov (v hodnote 8,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka zbrane [mm]575 - 675
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks22
Materiálkov+ABS plast
OznačenieHK416C GBB
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]350
Váha [g]2 900
VýrobcaUmarex

Zbraň je vyrobená z kovu. Zbraň bola vyrobená s dôrazom na tie najmenšie detaily. Telo zbrane, RIS lišta, hlaveň, pištoľová rukoväť, zásobník a rôzne drobné detaily sú vyrobené z kovu. Pištoľová rukoväť je ergonomického tvaru a má protišmykový povrch. V pištoľovej rukoväti sa nachádza úložný priestor napríklad pre CR123A batériu. Zbraň je poháňaná Green Gas-om. Nádržka na Green Gas sa nachádza v zásobníku. Zbraň má 14 mm ľavotočivý Flash-hider. Zbraň obsahuje kovový zásobníky typu LOW-CAP s kapacitou 22 BB-čiek. Úsťová rýchlosť zbrane je 350 FPS. Zbraň má teleskopickú výsuvnú pažbu. Zbraň má nastaviteľné mieridlá.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa