Výrobcovia

Brokovnica-verzia 1892

Váha : 2500g 
Dĺžka : 960 mm
Pohon: Green gas
Výrobca : Sanjia

 

Viac detailov


157,74 € s DPH

GY-1892

SY

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]469
Dĺžka zbrane [mm]960
Farbaimitácia dreva
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ABS plast
OznačenieBrokovnica-verzia 1892
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]340
Váha [g]2500
VýrobcaSanjia

Balenie obsahuje: zbraň, sadu náradia.

Zbraň je vyrobená z kovu a plastu. Pažba a telo sú vyrobené z plastu, zatiaľ čo ostatné prvky sú vyrobené z kovu a to vrátane pätky pažby. Zbraň je vybavená nastaviteľnými mieridlami. Plynový ventil je umiestnený v dolnej časti hlavne a je zaistený zátkou. Rovnako ako v pôvodnej zbrani , je možné znova načítať zbraň pomocou napínacej páčky. V rovnakej dobe sa natiahne kladivko, ktoré sa uvoľni po výstrele. Kladivko môže byť napnuté aj bez pomoci napínacej páčky ale tým pádom sa zbraň znova nenačíta a nestrieľa. 

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie dieli a dieli príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa