Výrobcovia

M27 IAR GBB

Dĺžka: 840 / 940 mm
Váha: 3 600 g
Pohon: green gas
Výrobca: VFC / Umarex

Viac detailov


585,27 € s DPH

UMA-GBB-LHK416M27BK0

Umarex

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 14 vernostných bodov (v hodnote 14,00 €).


Blow Back ÁNO
Dĺžka vnútornej hlavne[mm] 290
Dĺžka zbrane [mm] 855 - 935
Druh zásobníka Zásobník typu Real-Cap
Farba Čierna
Hop-Up nastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks 30
Materiál kov+ABS plast
Označenie M27 IAR
Typ strelby Jednotlivo a dávkou
Typ zbrane Plynová
Úsťová rýchlosť [FPS] 430
Váha [g] 3 600
Výrobca Umarex

 

Zbraň je vyrobená s vysokým dôrazom na detail. Telo zbrane, predpažbie, RIS lišta sú vyrobené z kovu aj a väčšina menších prvkov sú vyrobené z kovu, zatiaľ čo ako pištoľová rúčka a pažba sú vyrobené z ABS plastu. Pištoľová rúčka má ergonomický protišmykový povrch má k dispozícií úložný priestor napríklad na batériu CR123A. Zbraň má nastaviteľnú teleskopickú pažbu typu SF je ukončená protišmykovou gumou. Zbraň je poháňaná Green Gas-om, nádrž na plyn sa nachádza v zásobníku. Zbraň má systém Blow-Back. Hlaveň je zakončená 14 milimetrovým ľavotočivým Flash-Hiderom. Zbraň M27 IAR GBB je ideálnou alternatívou amerických zbraní M4. Zbraň má zásobník typu Real-Cap s kapacitou 30 BB-čiek.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa