Výrobcovia

M4 CQBR

Váha: 1900g
Dĺžka: 705-790mm
Výrobca: Dragon Guns

Viac detailov


108,33 € s DPH

DG-02-BLK

DRAGON

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]270
Dĺžka zbrane [mm]705-790
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
MateriálABS plast
Materiál mechaboxukov
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]380-400
Váha [g]1900
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaDragon Guns(Lancer Tactical)

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku, taktickú rúčku.

Zbraň je celoplastová, vyrobená z odolného plastu, takže je ľahká a jednoducho ovládateľná. Zásobník a menšie diely ako sú: skrutky, montáž a kolíky sú vyrobené z kovu. 22 mm RIS lišta sa nachádza pod prepravným držiakom, s možnosťou montáže taktického príslušenstva. Pažba je nastaviteľná v piatich rôznych stupňoch. Zbraň obsahuje mechabox V2, je plne kompatibilná s typmi zbraní M4/M16, takže je možné použiť rovnaké príslušenstvo ako je: pažba, RIS lišty a zásobníky a vnútorné diely pre mechabox.

Vnútorná dĺžka hlavne 390 mm a úsťová rýchlosť ~400 FPS je vhodná pre hru v budovách a taktiež aj na otvorenom poli. Zbraň je plne kompatibilná s príslušenstvom a mechanickými dielmi pre zbrane typu M4/M16 ako sú: pažby, rúčky, lišty, zásobníky. Značka Dragons Guns je EU varianta značky Lancer Tactical Airsoft obľúbenej v USA.


 

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa