Výrobcovia

DG05B

Váha: 2500g
Dĺžka: 780-860mm
Výrobca: Dragon Guns

Viac detailov


129,15 € s DPH

DG-05-BLK

DRAGON

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]380
Dĺžka zbrane [mm]780-860
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
MateriálABS plast
Materiál mechaboxukov
Objem batérie [mAh]1200
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]2500
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaDragon Guns

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

Zbraň je vyrobená výhradne z odolného plastu, je ľahká a veľmi praktická. Zásobník, RIS lišty a malé diely ako sú: upevňovacie skrutky a piny sú vyrobené z kovu. Zbraň obsahuje 22mm RIS lištu v hornej časti a po stranách predpažbia, s možnosťou pripojenia taktického príslušenstva. Pažba je nastaviteľná v piatich pozíciách. Zbraň obsahuje mechabox V2. Batéria je umiestnená v predpažbí. Vnútorná dĺžka hlavne 380 mm a úsťová rýchlosť ~400 FPS je vhodná pre hru v budovách a taktiež aj na otvorenom poli. Zbraň je plne kompatibilná s príslušenstvom a mechanickými dielmi pre zbrane typu M4/M16 ako sú: pažby, rúčky, lišty, zásobníky. Značka Dragons Guns je EU varianta značky Lancer Tactical Airsoft obľúbenej v USA.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa