Výrobcovia

M4A1-TAN

Váha: 1800g
Dĺžka: 780-860mm
Výrobca: Dragon Guns

Viac detailov


92,16 € s DPH

DG-06-TAN

DRAGON

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]370
Dĺžka zbrane [mm]780-860
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaTAN
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
MateriálABS plast
Materiál mechaboxukov
Objem batérie [mAh]1200
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]1800
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaDragon Guns

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

Zbraň je celoplastová, vyrobená z odolného plastu, takže je ľahká a jednoducho ovládateľná. Zásobník a menšie diely ako sú: skrutky, montáž a kolíky sú vyrobené z kovu. 22 mm RIS lišta sa nachádza pod prepravným držiakom, s možnosťou montáže taktického príslušenstva. Pažba je nastaviteľná v piatich rôznych stupňoch. Zbraň je plne kompatibilná s typmi zbraní M4/M16, takže je možné použiť rovnaké príslušenstvo ako je: pažba, RIS lišty a zásobníky a vnútorné diely pre mechabox.

Vnútorná dĺžka hlavne 370 mm a úsťová rýchlosť ~400 FPS je vhodná pre hru v budovách a taktiež aj na otvorenom poli. Zbraň je plne kompatibilná s príslušenstvom a mechanickými dielmi pre zbrane typu M4/M16 ako sú: pažby, rúčky, lišty, zásobníky. Značka Dragons Guns je EU varianta značky Lancer Tactical Airsoft obľúbenej v USA.Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa