Výrobcovia

CM032C

Váha: 3480 g
Dĺžka: 1130 mm
Výrobca: CM

Viac detailov


283,95 € s DPH

CM032C

CYMA

Posledné kusy

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 7 vernostných bodov (v hodnote 7,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]540
Dĺžka zbrane [mm]1130
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbačierna+drevo
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks400
Materiálkov+drevo
Objem batérie [mAh]1200
OznačenieCM032C
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]385
Váha [g]3480
VýrobcaCM

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

CM032C je kultovým modelom známej americkej pušky v exkluzívnom prevedení s dreveným telom, čím sa ešte viac približuje originálu. Telo je vyrobené z lakovaného dreva, vonkajšia hlaveň, mieridlá, zásobník a iné menšie diely sú vyrobené z kovu. Zámok je tiež kovový, čo má za následok veľmi realistický a pôsobivý zvuk pri obtiahnutí. Gombík pre nastavenie hop-up systému sa nachádza vo vnútri otvoru zásobníka. Zbraň obsahuje plne nastaviteľné mechanické mieridlá. Jedno-kusová, celistvá vonkajšia hlaveň je zakončená flashiderom so 14 mm závitom. Poistka sa rovnako ako v origináli nachádza vo vnútri lúčiku. Batéria sa vmestí do priestrannej pažby, po otvorení kovovej klapky pod pätkou pažby.

Vnútorný mechanizmus obsahuje mechabox V.7 s úsťovou rýchlosťou ~ 385 FPS hneď po vybalení z krabice. V kombinácii s 540 mm dlhou vnútornou hlavňou poskytuje dobre mierenie, čím je ideálnym východiskovým bodom pre konštrukciu ostreľovacej pušky .

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.


Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa