Výrobcovia

GR25

Dĺžka: 1000 mm
Váha: 3100 g
Výrobca: G&G

Viac detailov


457,45 € s DPH

EGR-025-SNP-BNB-NCM

G&G

Posledné kusy

1-2 týždne

Pozor: Posledné kusy!

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 11 vernostných bodov (v hodnote 11,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]509
Dĺžka zbrane [mm]1000
Druh zásobníkaZásobník typu Mid-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks50
Materiálkov+ABS plast
OznačenieGR25
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]340
Váha [g]3100
Verzia mechaboxuv2
VýrobcaG&G

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, tlmič, montáž pre dvojnožku.

Zbraň patrí do najvyššej triedy produktovej rady Top Tech od spoločnosti G&G, je vyrobená zo zliatiny zinku a hliníka a vysoko kvalitného ABS plastu. Kovové časti: dvojdielne telospúšť, všetky RIS lišty, vonkajšia hlaveň,  tlmič, zásobník a takmer všetky menšie diely sú vyrobené pomocou CNC technológie. Pažba s priestorom pre batériu, pažbička a krytky na RIS lišty sú vyrobené z polyméru. Na tele sa nachádza unikátne sériové číslo, logo a označenie modelu GR- 25. Chrbtová RIS lišta umožňuje montáž optiky: kolimátora a obzvlášť puškohľadu. Predpažbie so štyrmi RIS lištami je vhodné pre montáž: dvojnožky, laserového ukazovátka, taktickej rúčky a iného príslušentsva.

Zbraň je vybavená mechaboxom v.2 známej z konštrukcie Top Tech so zosilnenými kovovými kolesami založenými na oceľových zosilnených ložiskách, tŕňom pružiny s ložiskom, polykarbonátovým piestom s kovovými zubami a uzavretou hlavou piestu. Vysoko otáčkový motorček zaisťuje rýchlu reakciu spúšte. Zbraň obsahuje presnú 6,04 mm vnútornú hlaveň s dĺžkou 509 mm, vďaka ktorej je tento model vhodný pre konštrukciu ostreľovacej pušky.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.
Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa