Výrobcovia

CM057S

Váha: 3370 g
Dĺžka: 838 /1090 mm
Výrobca: CYMA

 

Viac detailov


227,96 € s DPH

CM057S

CYMA

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 5 vernostných bodov (v hodnote 5,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]690
Dĺžka zbrane [mm]838 /1090
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks120
Materiálkov+ABS plast
Objem batérie [mAh]1200
OznačenieCM057S
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]450
Váha [g]3370
Verzia mechaboxušpeciálny
VýrobcaCYMA

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

Vonkajšia hlaveň, základ mieridiel, mieridlá a telo zbrane sú vyrobené z hliníka, zatiaľ čo zásobník  a väčšina menších dielov sú vyrobené z ocele (vrátane prepínača režimu streľby a pätky pažby). Pažba a predná rúčka sú vyrobené z vysoko kvalitného polyméru.

Zbraň obsahuje špeciálny mechabox , ktorý je vybavený zosilnenými dielmi a umožňuje montáž hlavnej pružiny, M120, ktorá vďaka dobrému tesneniu celého systému generuje úsťovú rýchlosť cca ~ 450 FPS. Zbraň je tiež vybavená oceľovou hop-up komorou. Dobré tesnenie celého systému a perfektná prevádzka systému HU umožňuje získať vysokú opakovateľnosť a presnosť striel.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.
Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa