Výrobcovia

M41A Pulse Rifle

Dĺžka: 680/780 mm
Váha: 3735 g
Výrobca: Snow Wolf

 

 

Viac detailov


323,27 € s DPH

SW-11B

Snow Wolf

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 vernostných bodov (v hodnote 8,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]270
Dĺžka zbrane [mm] 680 / 780
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbaalien jungle
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks190
Materiálkov+ABS plast
Objem batérie [mAh]1100
OznačenieM41A Pulse Rifle
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]360
Váha [g]3735
Verzia mechaboxuv6
VýrobcaSnow Wolf

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

Originál tejto zbrane bol použitý vo filme "Aliens" v roku 198. Zbraň je vhodná pre sci- fi fanúšikov obľubujúcich vojenský sektor a zbrane. Tento model bol postavený na základe modelu SW-05 od spoločnosti Snow Wolf. Konštrukcia zbrane M41A bola predtým náročnejšia, vyžadovala si zaobstaranie modelu M1A1 + použitie konverzie. Tento model obsahuje oboje za menšiu cenu.

Zbraň je vyrobená z homogénneho zinku a zliatiny hliníka a plastového polyméru, je vybavená funkčným odpočítávaním streľby od 95-0. Pred vybratím starého zásobníka je vhodné vynulovať odpočítavanie, ktoré  sa spustí znova po výmene starého zásobníka za nový. Zbraň používa štandardné, krátke SW - 05 zásobníky , ktoré pojmú 190 BBčiek .Je potrebné si uvedomiť , že ostatné zásobníky nesedia pre SW - 05. Pri výmene zásobníka je nutné otvoriť spodné veko zásobníka. Zbraň obsahuje 270 mm dlhú hlaveň a pneumatický mechanizmus s úsťovou rýchlosťou cca 360 FPS . Zbraň je napájaná batériou, ktorá je umiestnená v prednej časti pod hlavňou.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa