Výrobcovia

UAR 501-tan

Materiál: plast + kov
Dĺžka: 645 mm
Váha: 2370g
Výrobca: APS
 

Viac detailov


153,19 € s DPH

UAR501D

APS

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]385
Dĺžka zbrane [mm]645
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbatan
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks190
Ložiská7 mm
Materiálkov+ABS plast
OznačenieUAR 501-tan
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]350
Váha [g]2370
Verzia mechaboxuAPS Hybrid
VýrobcaAPS

Balenie obsahuje: zbraň, 2 zásobníky, náhradnú pružinu.

501 UAR je vybavená inovatívnym dizajnom, ktorý obsahuje hybridný mechabox " APS Hybrid". Zbraň je určená pre MOUT (hru v meste) a CQB (na krátke vzdialenosti ). Kompaktnosť a vysoká manévrovateľnosť je dosiahnutá vďaka použitiu bull-pup systému. Zbraň obsahuje 385mm dlhú vnútornú hlaveň. 

Telo zbrane je vyrobené z vystuženého plastu , polyméru. Pätka pažby je vyrobená z gumy. Zbraň obsahuje 22mm RIS lištu a tri lišty na prednej rúčke, s možnosťou montáže optiky ako je: kolimátor, laserové ukazovátko a iného, potrebného príslušenstva. Zbraň je taktiež vybavená tromi zásobníkmi, prepínač režimu streľby je umiestnený na obidvoch stranách, čím je zbraň vhodná aj pre ľavákov. Batéria je umiestnená pod hornou lištou, pištoľová rukoväť pojme 2 náhradné batérie typu 123A .Mechabox typu v.3 " APS Hybrid " je podľa porovnávacích testov vykonaných výrobcom ( v porovnaní so štandardným systémom) až o 33 % efektívnejší v spotrebe energie. Mechabox je vybavený systémom rýchlej výmeny pružiny , ktorá umožňuje užívateľovi zmeniť úsťovú rychlosť bez otvorenia mechaboxu . Zbraň obsahuje dve pružiny, je možné dosiahnutie úsťovej rýchlosti ~ 320 FPS a ~ 350 FPS . Zosilnené kolesá sú umiestnené na 7 milimetrových kovových ložiskách. Elektrický systém sa skladá z postriebrenej nízko odporovej MOSFET kabeláže, ktorá poskytuje stabilnú prevádzku. Valec a presná, vnútorná hlaveň s priemerom 6,05 mm sú vyrobené z nerezovej ocele .

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa