Výrobcovia

JG095 SAS

Váha: 2515
Dĺžka: 740 mm
Výrobca: JG

Viac detailov


131,24 € s DPH

JG095

JG

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]210
Dĺžka zbrane [mm]740
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks500
MateriálABS plast + metal
Objem batérie [mAh]1100
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]350
Váha [g]2515
VýrobcaJG

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.

JG095 je veľmi kompaktný model, ktorý aj napriek tomu že je variáciou airsoftovej zbrane sa svojími rozmermi a váhou podobá ku guľometu. Dĺžka zbrane sa dá znížiť pomocou sklopnej pažby. Telo zbrane je vyrobené z plastu v matnej čiernej farbe. Pažba, pažbička a predpažbie sú plastové. Zásobník, RIS lišty a mieridlá sú kovové. 22 mm RIS lišty sú umiestnené na zadnej časti tela a predpažbí, s možnosťou pripojenia kolimátora, laserového ukazovátka a taktického svietidla. Obsahuje QD flashider. Zbraň obsahuje grafické označenie režimu streľby. Batéria sa nachádza v predpažbí, ktoré možno rýchlo odstrániť bez použitia náradia. K systému hop-up sa užívateľ dostane odtiahnutím páčky prepínača režimu streľby, možno ju uzamknúť v zadnej polohe.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa