Výrobcovia

ASCU Gen.3 do mechaboxu v.3

Váha: 30 g
Výrobca: Airsoft Systems

Viac detailov


70,14 € s DPH

ASCU03-V3

Airsoft Systems

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 1 vernostný bod (v hodnote 1,00 €).


ASCU je dvojdielny elektronický modul (riadiaca jednotka jednotka snímača ), ktorý pri inštalácii v zbrani výrazne zlepšuje jej výkonnosť. Tradičný kontaktný systém bol nahradený jednotkou senzoru sledovania aktuálnej polohy piestu. Software potom ovláda motor pomocou repliky MOSFET Active Brake.

 

Verzia 3 + obsahuje :


- polymérový kryt na doskách plošných spojov proti poškodeniu počas inštalácie
- zlepšenie prevádzky zbrane v režime streľby jednotlivo a dávkou
- zabraňuje náhodným dvojitým výstrelom - každý ťah spúšte- jeden výstrel
- pomocou  HU komory tento systém eliminuje prázdne výstrely alebo neumožňuje streľbu ak zásobník    nepodáva guličky.
- nová páčka podávača určená špeciálne pre ASCU
- nové nízko odporové, viac flexibilné káble
- nie je potrebné prerábať zosilnené mechaboxy

ASCU zlepšuje mechabox v.3 a robí zbraň porovnateľnú s najdrahšími a komplikovanými zbraňami PTW triedy. Systém funguje bez ohľadu na rýchlosť stlačenia spúšte a je zodpovedný za úplné vykonanie cyklu piestu aj pri režime streľby jednotlivo a dávkou. Po každom výstrele sa piest zastaví vo východiskovej polohe. ASCU je navrhnutý tak aby nepoškodzoval Li-po batérie. ASCU modul je určený pre prácu s viacerými senzormi, ktoré nedovoľujú streľbu ak je zásobník prázdny a ak použijete zbraň rady "M" budete nútený použiť po výmene zásobníka tlačidlo na spustenie záveru. Systém urýchľuje reakciu spúšte, ktorá je v porovnaní s klasickým systémom prakticky okamžitá. Snímacia jednotka monitoruje ozubený segment a tým celý systém je schopný vykonávať kompletný cyklus mechaboxu.

ASCU ovláda úroveň nabitia batérie a zabraňuje nadmernému vybitiu, čo je veľmi dôležité pri použití LiPo, LiIon, LiFe. Šetrí batériu a vydrží dlhšie. Modul detekuje problémy a nedostatky, vďaka zvuku a vibráciam preruší vysielanie zdroju napätia, nedovolí aby sa mechanizmus viac poškodil. To nám dáva viac možností, ako System PTW s oveľa nižšími nákladmi na inštaláciu, umožňuje použitie širokej škály náhradných dielov pre štandardné mechaboxy V2 aV3.

ASCU systém je CE certifikovaný a spĺňa požiadavky smernice RoHS .Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa