Výrobcovia

Masada CQB - TAN

Váha: 2 780 g
Dĺžka: 540 - 770 mm
Farba: tan
Pohon: Elektrický
Výrobca: A&K

Viac detailov


337,88 € s DPH

AK-MASADA-SCQB-TAN

A&K

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 vernostných bodov (v hodnote 8,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]274
Dĺžka zbrane [mm]540-770
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbatan
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
Materiálzinok a hliník, oceľ, ABS plast
Objem batérie [mAh]1 200
OznačenieMasada CQB - TAN
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]390
Váha [g]2 780
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaA&K

Zbraň je výborná na streľbu na dlhšie vzdialenosti. Spodná časť zbrane pištoľová rúčka, pažba, zásobník sú vyrobené z odolného polyméru. Vrchná RIS lišta, vonkajšia hlaveň a mieridlá sú vyrobené zo zinku a hliníka. Na zbrani sa nachádzajú poistky na oboch stranách čiže zbraň je vhodná pre pravákov alebo aj ľavákov. Dlhá vrchná montážna RIS lišta 22 mm umožňuje pripevnenie rôznych optických zariadení alebo svietidiel. Na zbrani sa nachádzajú nastaviteľné mieridlá. V zbrani sa nachádza V.2 mechabox. Batéria je umiestnená vo vnútri predpažbia. Zbraň má zásobník typu Hi-CaP PMAG, s kapacitou 300 BB-čiek. Zbraň má teleskopickú nastaviteľnú dĺžku pažby 7-pozícií, je ukončená protišmykovou gumou. Hlaveň je dokončená 14 mm ľavotočivým závitom. Sada obsahuje: zbraň, zásobník, batériu, nabíjačku.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa