Výrobcovia

TGL-L85-AFV

Dĺžka: 585 mm
Váha: 3 800 g
Výrobca: G&G

Viac detailov


445,80 € s DPH

TGL-L85-AFV-BBB-NCM

G&G

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 11 vernostných bodov (v hodnote 11,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]300
Dĺžka zbrane [mm]585
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks450
Materiálkov+ABS plast
OznačenieTGL-L85-AFV
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]340
Váha [g]3 800
Verzia mechaboxušpeciálna
VýrobcaG&G

Zbraň je vyrobená s dôrazom na detail. Telo zbrane, flash-hider, zásobník a niektoré ostatné diely sú vyrobené z kovu. Pištoľová rúčka je vyrobená z odolného ABS plastu. Pažba je ukončená gumenou pätkou. V pištoľovej rúčke sa nachádza miesto na uloženie drobných predmetov. Na každej zbrani je vyrazené svoje vlastné sériové číslo. Zbraň je ideálna na CQB hry. Zbraň je dodávaná s ďalekohľadom so štvornásobným zväčšením a zásobníkom typu Hi-Cap s kapacitou 450 BB-čiek. Na zbrani sa nachádza RIS lišta, je možnosť na ňu upevniť rôzne príslušenstvo. Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku. Výrobca odporúča používať akumulátor LiPo 7,4 V.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa