Výrobcovia

LMG

Váhať: 4 290 g
Dĺžka: 820 - 875 mm
Farba: čierna
Výrobca: Classic Army

Viac detailov


465,60 € s DPH

CA063M

Classic Army

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 11 vernostných bodov (v hodnote 11,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]410
Dĺžka zbrane [mm]820 - 875
Druh zásobníkaZásobník typu BOX
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks1 200
Ložiská8 mm
Materiálhliník, oceľ a ABS plast
OznačenieLMG
Typ strelbyDávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]~320
Váha [g]4 290
Verzia mechaboxušpeciálny
VýrobcaClassic Army

Zbraň je vyrobená z hliníka, ocele a ABS plastu. Telo, vonkajšia hlaveň a RIS lišty sú vyrobené z vysoko kvalitného hliníka na CNC strojoch. Pažba, pažbička, taktická rúčka a panely na RIS lišty sú vyrobené z ABS plastu. Flash-hider je vyrobený z ocele. Na zbrani sa nachádzajú 22 mm RIS lišty, je možnosť na ne upevniť rôzne príslušenstvo. Zbraň má skladaciu teleskopickú pažbu 6 polohovú. Zbraň má poistku po oboch stranách. Miesto na uloženie batérie sa nachádza v predpažbí. Hlaveň je ukončená flash-hiderom. V zbrani sa nachádza špeciálny mechabox a 8 mm ložiská. Zbraň obsahuje systém rýchlej výmeny pružiny. Zbraň je napájaná jednou 9 V (PP3) batériou. K zbrani je dodávaný zásobník typu BOX s kapacitou 1 200 BB-čiek, je vyrobený z ABS plastu a popruh. Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa