Výrobcovia

GFG28 A2

Váha: 2935 g
Dĺžka: 806 mm
Výrobca: GFC Guns

Viac detailov


123,87 € s DPH

GFG28

GFC Guns

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]510
Dĺžka zbrane [mm]806
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks330
Ložiská7 mm
Materiálkov+ABS plast
OznačenieGFG28 A2
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]2935
Verzia mechaboxuv3
VýrobcaGFC Guns

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník.

Zbrane v konfigurácii bull - pup (niekedy nazývané bez pažbové) majú dlhú tradíciu a nezameniteľný dizajn. GFC Guns predstavuje jednu z nových bezpažbových modelov. Rovnako ako v origináli, telo zbrane je vyrobené z pevného, polymérového plastu, sčasti pokrytého hrubým protišmykovým povrchom.Predpažbie s vonkajšou hlavňou, RIS lišty a menšie diely vrátane flash hideru sú vyrobené z kovu.

Zbraň je vybavená šiestimi univerzálnymi montážnymi 22mm RIS lištami, s možnosťou montáže rôzneho príslušenstva, kolimátora a taktického svietidla. V zadnej časti zbrane sa nachádza očko popruhu s QD, rýchlým montážnym systémom. Flashider je namontovaný na 14 mm ľavotočivom závite. Batéria je umiestnená vo vnútri pažby za gumenou pätkou.

Zbraň sa dá rozložit do dvoch častí za pár sekúnd- ak sa chce užívateľ dostať  k hop up systému a vnútornej hlavni stačí stlačiť kovový pin-zámok, čím sa zbraň rozloži na telo a predpažbie s puškohľadom a hlavňou.  Neobsahuje tradičnú páčku prepínača režimu streľby, namiesto toho obsahuje dvojstupňový spúšťový mechanizmus. Pod hlavňou sa nachádza polohovateľná taktická rúčka.

Zbraň obsahuje rýchly systém výmeny pružiny PCR ™- Power Control Ready, nie je potrebné rozobrať mechabox: stačí odstrániť pätku pažby a cez otvor v mechaboxe vybrať tŕň pružiny spolu s pružinou. Balenie obsahuje náhradnú pružinu s úsťovou rýchlosťou ~ 300 FPS . Mechabox V3 obsahuje: 7mm kovové ložiská a tŕň pružiny. Tesnosť, kvalita dielov a ich dobrá kondícia zaisťujú dobrý výkon a vysokú životnosť systému. Dlhá, 510 mm vnútorná hlaveň je vhodná na dlhé vzdialenosti. Celková dĺžka zbrane je len 806 mm, vhodná pre CQB, v areáli, s jednoduchou prepravou.

Balenie neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa