Výrobcovia

GFG29 A1

Váha: 3325 g
Dĺžka: 806 mm
Výrobca: GFC Guns

Viac detailov


166,08 € s DPH

GFG29

GFC Guns

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 4 vernostné body (v hodnote 4,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]510
Dĺžka zbrane [mm]806
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbaoliva+čierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks330
Ložiská7 mm
Materiálkov+ABS plast
OznačenieGFG29 A1
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]3325
Verzia mechaboxuv3
VýrobcaGFC Guns

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, náhradnú pružinu.

Zbrane v konfigurácii bull - pup (niekedy nazývané bez pažbové) majú dlhú tradíciu a nezameniteľný dizajn. GFC Guns predstavuje jednu z nových bezpažbových modelov. Rovnako ako v origináli, telo zbrane je vyrobené z pevného, polymérového plastu, sčasti pokrytého hrubým protišmykovým povrchom. Celé predpažbie, vrátane vonkajšej hlavne a puškohľadu je vyrobené z kovu, taktiež menšie diely ako je páčka prepínača a iné sú kovové.

Zbraň je vybavená piatimi univerzálnymi montážnymi 22mm RIS lištami, s možnosťou montáže rôzneho príslušenstva, kolimátora a taktického svietidla. V zadnej časti zbrane sa nachádza očko popruhu s QD, rýchlým montážnym systémom. Flashider je namontovaný na 14 mm ľavotočivom závite. Batéria je umiestnená vo vnútri pažby za gumenou pätkou.

Zbraň sa dá rozložit do dvoch častí za pár sekúnd- ak sa chce užívateľ dostať  k hop up systému a vnútornej hlavni stačí stlačiť kovový pin-zámok, čím sa zbraň rozloži na telo a predpažbie s puškohľadom a hlavňou. Integrovaný puškohľad ponúka 1,5 násobné priblíženie a možnosť plynulého nastavenie kríža na dvoch úrovniach - pomocou nastaviteľných gombíkov. Puškohľad poskytuje jasný obraz a vysokú ostrosť, čo pomôže zvýšiť efektivitu a presnosť striel. Na zadnej strane sa nachádzajú mechanické mieridlá. GFG33 neobsahuje tradičnú páčku prepínača režimu streľby, namiesto toho obsahuje dvojstupňový spúšťový mechanizmus. Pod hlavňou sa nachádza polohovateľná taktická rúčka.

Zbraň obsahuje rýchly systém výmeny pružiny PCR ™- Power Control Ready, nie je potrebné rozobrať mechabox: stačí odstrániť pätku pažby a cez otvor v mechaboxe vybrať tŕň pružiny spolu s pružinou. Balenie obsahuje náhradnú pružinu s úsťovou rýchlosťou ~ 300 FPS . Mechabox V3 obsahuje:  7mm kovové ložiská a tŕň pružiny. Tesnosť, kvalita dielov a ich dobrá kondícia zaisťujú dobrý výkon a vysokú životnosť systému. Dlhá, 510 mm vnútorná hlaveň je vhodná na dlhé vzdialenosti. Celková dĺžka zbrane je len 806 mm, vhodná pre CQB, v areáli, s jednoduchou prepravou.

Balenie neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa