Výrobcovia

GFG32 A3

Váha: 3750 g
Dĺžka: 780 mm
Výrobca: GFC Guns

Viac detailov


200,79 € s DPH

GFG32

GFC Guns

Posledné kusy

1-2 týždne

Pozor: Posledné kusy!

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 5 vernostných bodov (v hodnote 5,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]510
Dĺžka zbrane [mm]780
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbačierna+ tan
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks330
Ložiská7 mm
Materiálkov+ABS plast
OznačenieGFG32 A3
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]3750
Verzia mechaboxuv3
VýrobcaGFC Guns

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, náhradnú pružinu.

Zbrane v konfigurácii bull - pup (niekedy nazývané bez pažbové) majú dlhú tradíciu a nezameniteľný dizajn. GFC Guns predstavuje jednu z nových bezpažbových modelov. Rovnako ako v origináli, telo zbrane je vyrobené z pevného, polymérového plastu, sčasti pokrytého hrubým protišmykovým povrchom. Celé predpažbie, vrátane vonkajšej hlavne a puškohľadu je vyrobené z kovu, taktiež menšie diely ako je páčka prepínača a iné sú kovové.

Zbraň je vybavená piatimi univerzálnymi montážnymi 22mm RIS lištami, s možnosťou montáže rôzneho príslušenstva, kolimátora a taktického svietidla. V zadnej časti zbrane sa nachádza očko popruhu s QD, rýchlým montážnym systémom. Flashider je namontovaný na 14 mm ľavotočivom závite. Batéria je umiestnená vo vnútri pažby za gumenou pätkou.

Zbraň sa dá rozložit do dvoch častí za pár sekúnd- ak sa chce užívateľ dostať  k hop up systému a vnútornej hlavni stačí stlačiť kovový pin-zámok, čím sa zbraň rozloži na telo a predpažbie s puškohľadom a hlavňou. Integrovaný puškohľad ponúka 1,5 násobné priblíženie a možnosť plynulého nastavenie kríža na dvoch úrovniach - pomocou nastaviteľných gombíkov. Neobsahuje tradičnú páčku prepínača režimu streľby, namiesto toho obsahuje dvojstupňový spúšťový mechanizmus. Pod hlavňou sa nachádza polohovateľná taktická rúčka.

Zbraň obsahuje rýchly systém výmeny pružiny PCR ™- Power Control Ready, nie je potrebné rozobrať mechabox: stačí odstrániť pätku pažby a cez otvor v mechaboxe vybrať tŕň pružiny spolu s pružinou. Balenie obsahuje náhradnú pružinu s úsťovou rýchlosťou ~ 300 FPS . Mechabox V3 obsahuje:  7mm kovové ložiská a tŕň pružiny. Tesnosť, kvalita dielov a ich dobrá kondícia zaisťujú dobrý výkon a vysokú životnosť systému. Dlhá, 510 mm vnútorná hlaveň je vhodná na dlhé vzdialenosti. Celková dĺžka zbrane je len 780 mm, vhodná pre CQB, v areáli, s jednoduchou prepravou.

Balenie neobsahuje batériu ani nabíjačku.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa