Výrobcovia

Puškohľad PSO-1M2

Materiál: kov
Váha: 580 g
Výrobca: E & L Airsoft

Viac detailov


307,85 € s DPH

EL-PSO

E&L Airsoft

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 7 vernostných bodov (v hodnote 7,00 €).


Batéria2x LR 44
Dĺžka optiky [mm]259
FarbaČierna
Materiálkov
Nastaviteľnýhorizontálne, vertikálne
Priemer objektívu [mm]26
Váha optiky [g]580
VýrobcaE&L Airsoft
Zväčšenie:4 x

Balenie obsahuje: puškohľad, 2 gumené krytky, čistiacu handričku a kefku, 2 náhradné LED diódy, náhradnú clonu, šroubovák, púzdro na puškohľad.

Každý typ zbrane SWD by mal byť vybavený puškoľadom. Tento model puškohľadu bol pôvodne používaný v ozbrojených silách. Materiály, výrobné technológie-plnenie dusíkom, to všetko je v súlade s vojenskými špecifikáciami.

Puškohľad je vyrobený z kovu a oceľe, v kompaktnom a robustnom dizajn. Plynulé nastavenie vertikálne a horizontálne sa vykonáva pomocou dvoch gombíkov. Všetky znaky a označenia sú rovnaké ako v pôvodnej verzii- v ruskom jazyku. Obsahuje štandardný dizajn bočnej montáže typu SWD. Puškohľad verzie M2 obsahuje moderný systém osvetlenia zámerného kríža pomocou LED diód. Pre napájanie použite dve batérie typu LR44 (súčasťou balenia). Zvýraznenie mriežky, ktoré sa zapína pomocou gombíka umožňuje použitie optiky aj po zotmení alebo v zlých svetelných podmienkach .

Vzhľadom na nedostatok podsvietenia nastavenia jasu kríža je štandardná hodnota osvetlenia nastavená pomerne nízko, to znamená že v dobrých svetelných podmienkach podsvietenie nie je vidieť, čo môže byť výhodou v noci- menej oslepenia a menšia spotreba batérie.


Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa