Výrobcovia

4401D

Dĺžka: 1110 mm
Váha: 4400 g
Výrobca: WELL

Viac detailov


176,11 € s DPH

4401D

WELL

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 4 vernostné body (v hodnote 4,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]1110
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks36
Materiálkov+ABS plast
Označenie4401D
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Úsťová rýchlosť [FPS]390
Váha [g]4400
VýrobcaWELL

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, dvojnožku, puškohľad.

Telo zbrane je vyrobené z plastu a ostatné diely ako sú: hlaveň, záver, spúšť, zásobník RIS lišta sú vyrobené z kovu. Po odskrutkovaní dvoch skrutiek sa zbraň delí do dvoch častí: hlaveň so spúšťacím mechanizmom a telo zbrane.RIS lišta sa nachádza na spodnej časti zbrane aumožňuje pripojiť dvojnožku, ktorá je súčasťou sady a ktorá zaisťuje lepšiu stabilitu pri streľbe. Hlaveň je zakončená flash-hiderom. Sada obsahuje puškohľad s 4-16 zväčšením a s priemerom objektívu 50 mm, ktorý je namontovaná na hornej RIS lište. Puškohľad je vybavený sadou menších RIS líšt, ktoré umožňujú pripojenie laserového ukazovátka.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.
 

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa