Výrobcovia

SW-04-oliva

Dĺžka: 1120-1170mm
Váha: 3200 g
Výrobca: Snow Wolf

Viac detailov


161,11 € s DPH

SW-04-OLV++

Snow Wolf

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 4 vernostné body (v hodnote 4,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]500
Dĺžka zbrane [mm]1120-1170
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
Farbaoliva
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks20
Materiálkov+ABS plast
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Úsťová rýchlosť [FPS]450
Váha [g]3200
VýrobcaSnow Wolf

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, plničku, taktický popruh, imbusový kľúč, puškohľad 3-9x40 a dvojnožku.

Zbraň je manuálna, čo znamená že sa musí obtiahnúť pred každým výstrelom. Telo a pažba sú vyrobené z pevného plastu. Hlaveň, poistka spúšte, páčka prepínača sú vyrobené z kovu. Zbraň je možné po uvoľnení niekoľkých skrutiek rozložiť do dvoch častí : hlaveň so zámkom a telo zbrane, čím sa uľahčí preprava zbrane. Pätka pažby je vyrobená z gumy, pažba má nastaviteľnú dĺžku. Zbraň obsahuje hornú montážnu 22mm RIS lištu pre montáž optiky. Súčasťou balenia je puškohľad s priemerom 40 mm s nastaviteľným 3 - 9 násobným zväčšením a montážou na 22mm RIS lištu. Zbraň obsahuje aj skladaciu dvojnožku, vyrobenú prevažne z kovu s gumovými nožičkami a nastaviteľnou dĺžkou nožičiek. Zásobník je vyrobený z plastu.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely. 

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa