Výrobcovia

SRT-13

Hmotnosť: 2 330 g
Dĺžka: 845 - 930 mm
Farba: čierna
Pohon: Elektrický
Výrobca: Spartac

Viac detailov


109,71 € s DPH

SRT-13

SPARTAC

Dostupné

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Batéria [V]8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]455
Dĺžka zbrane [mm]845 - 930
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks500
Materiálkov+ABS plast
Objem batérie [mAh]1 100
OznačenieSRT-13
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]2 330
Verzia mechaboxuV.3
VýrobcaSPARTAC

Väčšina častí zbrane je vyrobená z ABS plastu, telo zbrane, hlaveň, zásobník a pažba. Vonkajšia hlaveň je vyrobená z kovu. Zbraň má ergonomicky tvarovanú rúčku. Na zbrani sa nachádza 22 mm RIS lišta, je možnosť na ňu upevniť rôznu optiku ale taktické svetlo. Zbraň má skladacie vertikálne predpažbie, nastaviteľnú teleskopickú pažbu. Na zbrani sa nachádzajú nastaviteľné mieridlá. Zbraň má nastaviteľnú Hop-Up, na pravej strane zbrane sa nachádza poistka a prepínač streľby. V zbrani sa nachádza mechabox V.3, zbraň dosahuje úsťovú rýchlosť 400 FPS. K zbrani je dodávané: zásobník "Waffle" Hi-Cap c kapacitou 500 BB-čiek je vyrobený z ABS plastu, batéria, vertikálna skladacia RIS rúčka, nabíjačka batérií a popruh.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa