Výrobcovia

H MK20 MOD 0 SSR

Váha: 3 365 g
Dĺžka: 815 / 1 060 mm
Farba: tan
Výrobca: WE

Viac detailov


394,90 € s DPH

EG234

WE

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 9 vernostných bodov (v hodnote 9,00 €).


BatériaNIE je súčasťou balenia
Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]815 / 1 060
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbatan
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks330
Ložiská8 mm
MateriálABS plast, polymér a hliník
OznačenieH MK20 MOD 0 SSR
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]425
Váha [g]3 365
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaWE

Horná časť tela je vyrobená z jedného kusu hliníka pomocou CNC technológie. Spodná časť tela, pažba a pištoľová rúčka sú z vystuženého polyméru. Zbraň má nastaviteľné skladacie mieridlá flip-up. Bezpečnostná poistka a prepínač streľby sa nachádza na obidvoch stranách zbrane. Zbraň má sklopnú pažbu, je ukončená gumenou pätkou. Zbraň má dlhú 22 mm RIS lištu. Hlaveň je ukončená 14 mm ľavotočivým Flash-hiderom. V zbrani sa nachádza mechabox V.2 s 8 mm ložiskami. Ku zbrani je dodávaný kovový zásobník typu Hi-Cap s kapacitou 330 BB-čiek. Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa