Výrobcovia

Goblin Deuce green-gas

Váha: 475g 
Pohon: greengas, CO2, 
Výrobca: Goblin

Viac detailov


80,93 € s DPH

GB-DP-WO

GOBLIN

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]205
Farbaimitácia dreva
Hop-UpNIE
Kapacita zásobníka v ks12
OznačenieGoblin Deuce green-gas
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]200
Váha [g]475
VýrobcaGoblin

Balenie obsahuje : zbraň, 4 zásobníky (1 x 12 BB), 2 plynové zásobníkové ventily, sadu náhradných tesnení, púzdro s MOLLE systémom. 

Zbraň je vyrobená z plastu a obsahuje kovové diely ako sú: piny, skrutky a ventily. Zbraň môže byť poháňaná  green-gasom, CO2 a stlačeným vzduchom. Zásobníky su umiestnené v oboch hlavniach, každá z nich vystrelí buď 4 guličky z jednej hlavne alebo 8 guličiek naraz z obidvoch hlavní. Zbraň sa otvára v polovici pomocou páčky umiestnenej medzi hlavňami, v hornej časti zbrane.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa