Výrobcovia

MB12A

Váha: 3220 g
Dĺžka: 1145 mm
Výrobca: WELL

Viac detailov


135,70 € s DPH

MB12A

WELL

Posledné kusy

1-2 týždne

Pozor: Posledné kusy!

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]545
Dĺžka zbrane [mm]1145
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ABS plast
OznačenieMB12D
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Úsťová rýchlosť [FPS]440
Váha [g]3220
VýrobcaWELL

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník.

Zbraň je vyrobená z kovu a plastu. Telo zbrane a zásobník sú vyrobené z plastu. Hlaveň, zámok, páčka prepínača režimu streľby, spúšť a 22 mm RIS lišta sú vyrobené z kovu. Pätka pažby je vyrobená z gumy. Zbraň sa po odstránení dvoch skrutiek rozloží do dvoch častí: na hlaveň a telo zbrane. Pohodlná pažbička a profilovaná pažba zaručujú dobré uchopenie. Pažba s nastaviteľnou dĺžkou umožňuje užívateľovi  vydržať nehybne- prispôsobiť si pohodlnú polohu.

Dvojnožku je možné namontovať na spodnú časť tela. Hlaveň je zakončená flashiderom. Po odskrutkovaní uzáveru získame 16 mm pravotočivý závit. Po vyskrutkovaní celého flashideru získame pravotočivý 23 mm závit.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa