Výrobcovia

MB4411D

Váha: 4 200 g
Dĺžka: 1 120 / 980 mm
Výrobca: WELL

Viac detailov


150,20 € s DPH

MB4411D

WELL

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]510
Dĺžka zbrane [mm]1 120 / 980
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks30
Materiálkov+ABS plast
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Úsťová rýchlosť [FPS]430
Váha [g]4 200
VýrobcaWell

Zbraň je vyrobená z kovu a ABS plastu. Masívna vonkajšia hlaveň, RIS lišta, vnútorný mechanizmus, zásobník, spúšť a ostatné drobné diely sú vyrobené z kovu. Pištoľová rúčka a pažba sú vyrobená z ABS plastu. Pištoľová rúčka je ergonomicky tvarovaná. Pažba je ukončená gumovou pätkou. Na zbrani sa nachádza niekoľko RIS líšt, na spodku na upevnenie napríklad dvojnožky, po bokoch a na vrchu slúži na upevnenie puškohľadu alebo iného príslušenstva. Zbraň má nastaviteľný Hop-Up systém. Do zbrani je vhodné použiť aj zásobníky od M4/M16. Zbraň dosahuje úsťovú rýchlosť až 430 FPS. K zbrani je dodávané: zásobník typu Low-Cap s kapacitou 30 BB-čiek, nastaviteľná dvojnožka, puškohľad 3-9x40.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa