Výrobcovia

SRT-02

Váha: 1 970 g
Dĺžka: 700 - 785 mm
Farba: čierna
Výrobca: SPARTAC

Viac detailov


100,36 € s DPH

SRT-02

SPARTAC

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Batéria8,4
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]~290
Dĺžka zbrane [mm]700 - 785
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
Ložiská7 mm
Materiálkov+ABS plast
Objem batérie [mAh]1 100
OznačenieSRT-02
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]~410
Váha [g]1 970
Verzia mechaboxuV.2
VýrobcaSPARTAC

Zbraň je vyrobená z kovu a ABS plastu. Väčšina častí zbrane je vyrobená z ABS plastu. Telo, predpažbie, pažba a mieridlá sú vyrobené z ABS plastu. Zbraň má nastaviteľné zadné mieridlo. Zbraň má nastaviteľnú teleskopickú pažbu typu SF. Miesto na uloženie batérie sa nachádza v pažbe. Vonkajšia hlaveň je vyrobená z kovu. Zásobník typu Hi-Cap s kapacitou 300 BB-čiek. Hlaveň je ukončená 14 mm ľavotočivým flash-hiderom. Na zbrani sa nachádzajú 22 mm RIS lišty, je možnosť na ne upevniť rôzne príslušenstvo. V zbrani sa nachádza V.2 mechabox, sada oceľových ozubených kolies, 7 mm ložiská. Zbraň dosahuje úsťovú rýchlosť približne 410 FPS. K zbrani je dodávané: zásobník, batéria, nabíjačka a popruh.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie dieli a dieli príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa