Výrobcovia

AM-007

Materiál: ABS plast a kov
Váha: 1 900 g
Dĺžka: 510 - 590 mm
Farba: čierna
Rýchlosť: 300 FPS
Výrobca: Amoeba Airsoft

Viac detailov


145,21 € s DPH

AM-007

AMOEBA

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


BatériaNIE je súčasťou balenia
Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]510-59
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks300
OznačenieAM-007
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]300
Váha [g] 1 900
Verzia mechaboxuModified V.2
VýrobcaAmoeba

Telo zbrane je vyrobené z vystuženého nylonu. Vonkajšia hlaveň je vyrobená z kovu. Na pištoľovej rukoväti sa nachádza protišmykový povrch. Taký istý povrch sa nachádza aj na zásobníku. Zbraň je vybavená teleskopickou výsuvnou pažbou typu SF, do ktorej môžeme uložiť batériu. Zbraň má nastaviteľnú hop-up komoru. Na univerzálnu 22 mm RIS lištu môžeme aplikovať rôzne pozorovacie optické zariadenie alebo svietidlá. Na zbrani sa nachádzajú sklopné mechanické mieridlá. Na konci vonkajšej hlavne sa nachádza pravo točivý flash hider so 14 mm závitom. V zbrani sa nachádza mechabox V.2. Zásobník je vyrobený z ABS plastu typu HI-CAP s kapacitou 300 BB-čiek. Zbraň je poháňaná LiPo batériou. Sada neobsahuje batériu ani nabíjačku. EFCS má vstavaný MOSFET.  EFCS výrazne zvyšuje životnosť mechanizmu. Systém EFCS skracuje dobu odozvy motora na stlačenie spúšte.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa