Výrobcovia

GSS

Váha: 3 510 g
Dĺžka: 900 mm
Farba: čierna
Výrobca: G&G

Viac detailov


349,04 € s DPH

TGS-GSS-VIN-BNB-NCM

G&G

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 8 vernostných bodov (v hodnote 8,00 €).


Batéria [V]11,1
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]430
Dĺžka zbrane [mm]900
Druh batérieLI-MN
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbačierna a drevo
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks250
Ložiská8 mm
Materiálkov+drevo+ABS plast
Objem batérie [mAh]1 000
OznačenieGSS
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]400
Váha [g]3 510
Verzia mechaboxušpeciálna
VýrobcaG&G

Zbraň je vyrobená prevažne z ocele. Telo zbrane, tlmič, mieridlá, poistka, prepínač streľby a ostatné drobné prvky sú vyrobené z kovu. Pažba ako na originály je vyrobená z prírodného lakovaného dreva je ukončená gumenou pätkou. Na ľavej strane pažby sa nachádza očko popruhu. Zbraň je napájaná batériou  Li-MN, miesto na uloženie batérie sa nachádza v predpažbí. Zbraň má špeciálne navrhnutý mechabox s kovovými guličkovými ložiskami, poháňané motorčekom 2 5000 rpm Hi-torque. V zbrani sa nachádza pružine M120, ktorá poskytuje úsťovú rýchlosť 400 FPS. Zbraň má systém rýchlej výmeny pružiny. K zbrani je dodávané: zásobník typu Hi-Cap s kapacitou 250 BB-čiek, je vyrobený z ABS plastu, dve batérie a nabíjačku s indikátorom.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa