Výrobcovia

GFG23

Váha: 2 430 g
Dĺžka: 820 / 915 mm
Farba: tan a čierna
Výrobca: GFC Guns

Viac detailov


144,34 € s DPH

GFG23

GFC Guns

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Batéria [V]9,6
Blow BackNIE
Dĺžka vnútornej hlavne[mm]310
Dĺžka zbrane [mm]820 / 915
Druh batérieNi-Mh
Druh zásobníkaZásobník typu Hi-Cap
Farbatan a čierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks500
Materiálkov+ABS plast
Objem batérie [mAh]1 100
OznačenieGFG23
Typ strelbyJednotlivo a dávkou
Typ zbraneElektrická
Úsťová rýchlosť [FPS]390
Váha [g]2 430
Verzia mechaboxuV.3
VýrobcaGFC Guns

Zbraň je vyrobená z kovu a z ABS plastu. Telo zbrane, pištoľová rúčka, RIS lišty sú vyrobené z polyméru. Drobné diely ako spúšť, mieridlá, prepínač streľby, vnútorné diely, flash hider sú vyrobené z kovu. Zbraň má nastaviteľnú teleskopickú pažbu typu SF, miesto na uloženie batérie sa nachádza v jej vnútri. Na zbrani sa nachádza dlhá 22 mm RIS lišta, je možnosť na ňu upevniť rôzne príslušenstvo. Zbraň má nastaviteľné mieridlo, pažba je ukončená gumenou pätkou. V zbrani sa nachádza V.3 mechabox, zbraň dosahuje úsťovú rýchlosť 390 FPS. Vonkajšia hlaveň je ukončená 14 mm ľavotočivým závitom s flash hiderom. K zbrani je dodávaný zásobník typu Hi-Cap P-MAG s kapacitou 500 BB-čiek. Súčasťou balenia nie je batéria a nabíjačka.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie dieli a dieli príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa