Výrobcovia

Model 49

Váha: 655 g
Dĺžka: 162 mm
Pohon: CO2
Výrobca: Win Gun

Viac detailov


92,01 € s DPH

CP120

WinGun

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]162
FarbaČierna
Hop-UpNIE
Kapacita zásobníka v ks17
Materiálkov+ABS plast
OznačenieModel 49
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbranePlynová
Úsťová rýchlosť [FPS]330
Váha [g]650
VýrobcaWinGun

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, imbusový kľúč.

Spoločnosť Win Gun predstavuje niečo špeciálne pre milovníkov klasického dizajnu pochádzajúceho z krajín bývalého východného bloku. Malý kultový model ruskej poloautomatickej pištoľe so 6 mm kalibrom je poháňaný CO2 bombičkou, ktorá sa vkladá do pažbičky po odstránení krytky. Zbraň je vyrobená s veľkým dôrazom na detail. Táto verzia neobsahuje blowback systém. Celá kostra, zámok a vonkajšia hlaveň sú vyrobené z kovu. Krytky pažbičky s označením hviezdy a kostra zásobníka sú plastové. Zbraň obsahuje funkčnú poistku a označenia (vrátane sériového čísla), ktoré sú vyrazené na tele.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

 

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa