Prvý online airsoft shop na Slovensku

50 000 ks tovarov skladom

magnify Vyhľadávanie
EUR

Operation: Savoonga 09.-11. augusta 2024

29.5.2024 Catus.sk

Milí nadšenci airsoftu,

s radosťou vám oznamujeme novú sériu MilSim akcií, ktorú pre vás pripravili členovia Airsoft Slovakia a členovia tímu Peacekeepers. Prvá akcia, Operation: Savoonga, sa uskutoční v krásnom prostredí očovských lesov už 9.-11. augusta 2024. Pripravte sa na poriadnu dávku adrenalínu, nezabudnuteľnú atmosféru a nové herné mechanizmy, ktoré posunú vaše zážitky na vyššiu úroveň.

Cieľom organizátorov je priniesť pre slovenský airsoft pravidelné a kvalitné MilSim akcie, z ktorých si hráči odnesú nezabudnuteľné zážitky. Tento projekt je výsledkom spolupráce medzi Airsoft Slovakia a tímom Peacekeepers, ktorí sa rozhodli pozdvihnúť úroveň airsoftových hier na Slovensku a priniesť hráčom opäť úroveň realizmu a vzrušenia.

Nultý ročník série MilSim akcií, Operation: Savoonga, prinesie naozaj jedinečnú atmosféru, ktorá sa bude niesť v duchu boja medzi alianciou Polaris a federáciou Sibirsk o nadvládu nad územím s názvom Savoonga. Hráči sa môžu tešiť na zaujímavé a intenzívne boje, niekoľko simulácií a rôznorodé misie, ktoré preveria ich taktické schopnosti a tímovú spoluprácu.


Sme hrdí, že môžeme byť ako catus.sk generálnym partnerom tejto akcie. Plánujeme sa tejto akcie zúčastniť a veríme, že si to spolu užijeme. Tešíme sa na vás v očovských lesoch, kde spolu zažijeme nezabudnuteľné chvíle plné vzrušenia a dobrodružstva.

 

Pripravte sa na Operation: Savoonga a staňte sa súčasťou tejto epickej MilSim série!
Viac informácii sa dozviete na facebooku respawnslovakia.sk alebo instagrame @svkairsoft .

picture