Prvý online airsoft shop na Slovensku

50 000 ks tovarov skladom

magnify Vyhľadávanie
EUR

Doprava

Momentálne spolupracujeme so spoločnosťami Packeta (Bývalá Zásielkovňa a Remax), DPD Slovensko a Slovenská pošta. Pri každom prepravcovi využívame iné služby.

Počas nákupného procesu v kroku dva, pri voľbe krajiny doručenia Slovensko, budete mať na výber nasledovné prepravy:

Kuriér (DPD,Packeta) - Toto je klasická preprava kuriérom. Buď je to DPD alebo Packeta, zvoliť si nemôžete, a na základe ich kapacít objednávku pošleme buď DPD (Služba DPD HOME) alebo Packetou (Služba Home Delivery HD). Objednávku expedujeme do 24-48 pracovných hodín, od kedy je tovar pripravený na expedíciu (ak je to tovar s dobou expedície 24-48 hod., vybavuje sa hneď po objednávke, ak je to tovar s dobou expedície 1-2 týždňe, vybaví sa, keď tovar príde k nám a bude pripravený na odoslanie).

Premium Expedition & Delivery Packeta - Garantujeme odoslanie vybraným kuriérom, v tomto prípade Packeta (Služba Home Delivery). Zároveň garantujeme odoslanie do max. 24 hodín od kedy je tovar pripravený na expedíciu (ak je to tovar s dobou expedície 24-48 hod., vybavuje sa hneď po objednávke, ak je to tovar s dobou expedície 1-2 týždňe, vybaví sa, keď tovar príde k nám a bude pripravený na odoslanie) - Toto je vhodné pre situácie, kedy potrebujete tovar čím skôr (napríklad je streda a potrebujete tovar do víkendu).

Premium Expedition & Delivery DPD - Garantujeme odoslanie vybraným kuriérom, v tomto prípade DPD (Služba DPD HOME). Zároveň garantujeme odoslanie do max. 24 hodín, od kedy je tovar pripravený na expedíciu (ak je to tovar s dobou expedície 24-48 hod., vybavuje sa hneď po objednávke, ak je to tovar s dobou expedície 1-2 týždňe, vybaví sa, keď tovar príde k nám a bude pripravený na odoslanie) - Toto je vhodné pre situácie, kedy potrebujete tovar čím skôr (napríklad je streda a potrebujete tovar do víkendu).

Výdajné miesto Packeta - Veľmi obľúbená preprava na výdajné miesto po celej Slovenskej republike sieťou Packeta (Zásielkovňa). Upozornenie: Táto doprava je len pre objednávky, ktorých celková hmotnosť tovarov nepresiahne 5kg. Ak Vaša objednávka bude mať väčšiu váhu, systém Vám automaticky túto prepravu ani neponúkne na výber.

Slovenská pošta - doručenie na poštu - Klasická preprava, kde Vám cez Slovenskú poštu odošleme zásielku na Vašu poštu podľa Vášho PSČ. 

Osobný odber - CATUS - Bezplatná služba, kedy Vám zásielku pripravíme k vyzdvihnutiu u nás v showroome v Banskej Bystrici. Keď sa tak stane, budeme Vás informovať e-mailom, že zásielku máte pripravenú na vyzdvihnutie. Pozor u nás v showroome sa nedá platiť kartou.

Máte viac otázok k tejto téme? Prosím napíšte Vašu otázku do formulára nižšie a my Vám hneď ako to bude možné odpovieme.

picture
 • benefits

  Najstarší airsoft online obchod na Slovensku

 • benefits

  Viac ako 50 000 tovaru skladom, pripraveného k odoslaniu

 • benefits

  Odosielame tovar overenými prepravcami

 • benefits

  Sledovanie zásielok po odoslaní Track and Trace

 • benefits

  Tovary s dobou expedície 24-48hod sú skladom

Naše značky: