Výrobcovia

Brokovnica 870

Váha: 2995
Dĺžka: 750 mm
Výrobca: A&K

Viac detailov


123,05 € s DPH

7870

A&K

Nedostupné

Nedostupné


Upozorniť ma emailom na dostupnosť

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 3 vernostné body (v hodnote 3,00 €).


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Blow BackNIE
Dĺžka zbrane [mm]750
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-UpÁNO
Kapacita zásobníka v ks20
Materiálkov+ABS plast
OznačenieBrokovnica 870
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Úsťová rýchlosť [FPS]330
Váha [g]2995
VýrobcaA&K

Balenie obsahuje: zbraň, zásobník, sadu náradia.

Zbraň sa vyznačuje robustnou konštrukciou a použitými materiálmi pri výrobe-okrem pažbičky a páčky prepínača je celá zbraň vyrobená z kovu- telo, vonkajšia hlaveň, pažba. Vrchná časť  hlavne obsahuje dlhú chrbtovú 22mm RIS lištu, ktorá umožňuje pripojenie rôzneho príslušenstva a kolimátora. Vonkajšia, robustná hlaveň má dĺžku 255 mm. Mierne skrátená hlaveň a sklopná pažba poskytujú dobrú manévrovateľnosť, čím je zbraň vhodná v CQB potýčkách ale aj na stredné vzdialenosti. Zbraň sa vďaka správnemu vyváženiu pohodlne drží v ruke, sklopná teleskopická pažba EBR s gumenou pätkou poskytuje rôzne nastavenia, ktoré si užívateľ prispôsobí podľa vlastnej potreby.

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva. Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.
Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa