Výrobcovia

Walther PPQ

Váha: 280g  
Dĺžka : 180mm 
Výrobca: Umarex

Viac detailov


21,55 € s DPH

AZ6546

Umarex

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne prémiové body.


Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si tiež kúpili...

Dĺžka zbrane [mm]180
FarbaČierna
Hop-UpÁNO
Kapacita zásobníka v ks14(90)
MateriálABS plast + metal
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneManuálna
Váha [g]420
VýrobcaUmarex

Balenie obsahuje: zbraň, dva zásobníky 1x na 14BB a 1x na 90BB.

Hoci je zbraň vyrobená z plastu, je pomerne ťažká a dobre sa drží. Po každom výstrele je nutné zbraň obtiahnúť.Zbraň obsahuje bezpečnostnú poistku. Po natiahnutí sa v zadnej časti záveru objaví  červená bodka, ktorá informuje či je zbraň pripravená k streľbe. Rúčka zbrane je veľmi šikovná a pohodlná. K dispozícii je 22 mm RIS lišta , ktorá umožňuje pripojenie  ďalšieho príslušenstvoZásobník má v zadnej časti dieru s pohyblivým uzatváracím systémom, ktorý slúži na naplnenie zásobníka guličkami. Je len potrebné natiahnút záver a držať  zásobník v horizontálnej polohe, smerom k zemi. Guličky sa zoradia a uvľnovacia pružina ich zablokuje. Týmto spôsobom nie je potrebné použiť rýchlo plničku. 

 

Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa