Výrobcovia

M1911 Tactical Co2 GBB

Váha: 908 g
Dĺžka: 220 mm
Pohon: CO2
Výrobca: Umarex

Viac detailov


114,11 € s DPH

AZ13614

Umarex

Niekoľko kusov

1-2 týždne

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 2 vernostné body (v hodnote 2,00 €).


Blow BackÁNO
Dĺžka zbrane [mm]220
Druh zásobníkaZásobník typu Low-Cap
FarbaČierna
Hop-Upnastaviteľný
Kapacita zásobníka v ks15
Materiálkov+ABS plast
Typ strelbyJednotlivo
Typ zbraneCO2
Úsťová rýchlosť [FPS]370
Váha [g]908
VýrobcaUmarex

Zbraň bola skoro takmer výhradne vyrobená iba z kovu. Skelet, záver, zásobník typu Low-Cap s kapacitou 14 BB-čiek, vonkajšia hlaveň a drobné časti boli vyrobené z kovu. Pištoľová rúčka je vyrobená z ABS plastu, nachádza sa na nej pretišmykový povrch. Pod hlavňou sa nachádza 22 mm RIS lišta, je možnosť na ňu upevniť rôzne taktické svietidlo alebo laserové ukazovátko. Na zbrani sa nachádza na obidvoch stranách poistka a prepínač streľby. Na mieridlách sa nachádzajú biele bodky, tým je mierenie jednoduchšie. Zbraň je poháňaná 12 gramovými CO2 bombičkami, miesto na ich uloženie sa nachádza v zásobníku.


Zbraň je označená ako "dekoračná, skrat. dek.". Dekoračná zbraň je pri predaji plne funkčná ale jej vnútorné a vonkajšie diely a diely príslušenstva nezodpovedajú bežnej kvalite a to môže spôsobiť nefunkčnosť zbrane a príslušenstva alebo nesprávnu funkčnosť zbrane a príslušenstva.Z tohto dôvodu je zbraň predávaná za nižšiu cenu.

Podľa § 619 ods.1 zákona 40/1964 Zb. predávajúci nezodpovedá za vadu pre ktorú je zbraň a jej príslušenstvo predávané za nižšiu cenu. Zbraň doporučujeme používať na dekoračné účely.

Košík  

Žiadne produkty

Spolu 0,00 €

Pokladňa